Koszty i sposoby dostawy

Zamówienia realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Termin realizacji zamówień to max. 3 dni robocze. Wyjątek stanowią duże zlecenia (powyżej 50 budek) lub zamówienia specjalne - w takich przypadkach termin ustalamy indywidualnie.

Przy zamówieniu do 30 kg cena przesyłki wynosi brutto 20 zł, przesyłki pobraniowej - 25 zł.

Waga widoczna w opisie produktu nie zawsze odpowiada jego wadze gabarytowej. System sklepowy wyliczając ilość paczek w jaką spakowane będzie zamówienie zlicza wagę gabarytową produktów.

Z uwagi na nieregularne kształty duże budki tj. dla puszczyka i kaczki krzyżówki pakowane są pojedynczo - jako jedna paczka .

Przy większym zamówieniu, nie mieszczącym się w 5 paczkach, towar wysyłamy na palecie - koszt brutto to 140 zł.

Budki lęgowe mają różne kształty. Czasem możemy spakować je ekonomiczniej niż podpowiada system sklepowy. Dlatego jeśli w trakcie zamawiania towarów system wskaże dostawę na palecie/paletach lub ilość paczek wydaje się Państwu za duża radzimy skontaktować się z Adamem Tarłowskim 606 277 567, w celu potwierdzenia opcji dostawy.

Istnieje możliwość odbioru towarów osobiści w siedzibie Firmy (Brwinów, ul. Myśliwska 14), po uprzednim skontaktowaniu się z nami telefonicznie kontakt

 

Jak pakujemy

Nasze budki wysyłamy w całości (z przykręconą listwą tylną czy elementami mocującymi). Sprawia to, że objętość paczek jest czasami o wiele większa niż wynikałoby to z ich zawartości. Z tego właśnie powodu znajdą Państwo wewnątrz przesyłki, oprócz zamówionego towaru, masę dodatkowych wypełniaczy.

Do pakowania i wypełniania staramy się używać tektury z odzysku - pudeł po wypakowanym towarze od zaprzyjaźnionych sprzedawców. 

Prosimy więc nie sugerować się nadrukami na paczkach dostarczanych przez kuriera - to nie pomyłka, zwyczajnie staramy się dbać o Matkę Ziemię.

Przepraszamy wszystkich, którzy dostali budki w nowym kartonie. Czasami nie mamy innego wyjścia.